in

Дата виходу Cyberpunk 2077: Ultimate Edition остаточно визначена.

Після низки чуток CD Projekt Red офіційно підтвердив випуск Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, який планується запустити 5 грудня 2023 року, для Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5 і ПК, доступний у цифровому та фізичному вигляді. Видання включає базову гру, пакет розширення Phantom Liberty та всі оновлення.

Покупці Cyberpunk 2077: Ultimate Edition також отримають цифрові винагороди. Хоча точна ціна залишається нерозголошеною, витік інформації свідчить про ймовірну вартість 60 доларів, як натякають роздрібні торговці, такі як GameStop. Це знаменує собою перший фізичний випуск Cyberpunk 2077 для консолей 9-го покоління.

Станом на жовтень Cyberpunk 2077 уже перевищив 25 мільйонів проданих копій на ПК, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One і Xbox Series X. Хоча можна грати на Xbox Series S, пакет розширення Phantom Liberty та оновлення 2.0 є ексклюзивними для 9th консолі покоління, оминаючи підтримку платформ 8-го покоління.

Серед виру спекулятивних чуток, CD Projekt Red остаточно підтвердив вихід Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. Вихід довгоочікуваної гри запланований на 5 грудня 2023 року, вона обіцяє захоплюючий досвід на Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5 і ПК. Видання Ultimate Edition, доступне як у цифровому, так і у фізичному форматах, готове надати всеохоплюючий пакет, який включає в себе оригінальну гру, пакет розширення Phantom Liberty і широкий набір оновлень.

Крім того, покупці Cyberpunk 2077: Ultimate Edition отримають низку цифрових винагород, що підвищить цінність пропозиції для гравців. Хоча точні фінансові зобов’язання, необхідні для цього преміум-видання, залишаються завуальованими, витік інформації з надійних джерел, таких як GameStop, орієнтовно оцінює вартість у 60 доларів. Цей випуск знаменує собою важливу віху, оскільки він знаменує першу фізичну демонстрацію Cyberpunk 2077, спеціально розроблену для консолей 9-го покоління.

Згідно з останніми статистичними даними, доступними в жовтні, Cyberpunk 2077 вже зафіксувала свою історію успіху, перевищивши позначку в 25 мільйонів проданих копій на різних платформах, включаючи ПК, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One і Xbox Series X. Зокрема, Xbox Series Користувачі S можуть брати участь у досвіді Cyberpunk, хоча й без доступу до пакета розширення Phantom Liberty та трансформаційного оновлення 2.0, обидва ексклюзивні для консольної сфери 9-го покоління. Широкий охоплення гри та нові функції підкреслюють її незмінну привабливість у динамічному ландшафті футуристичних ігор.

Зараз розробкою Control 2 займається провідний дизайнер Alan Wake 2.

Безкоштовний доступ до Diablo 4.