in

Ігрові сервери Skate 2 незабаром будуть закриті

Згідно з останніми ігровими новинами, EA оголосила, що сервери Skate 2 на PlayStation і Xbox будуть закриті 10 грудня. EA написала в Твіттері, що для них це було важке рішення і що їм було нелегко це зробити. Популярну гру скейтбордингу нещодавно було додано до зворотної сумісності консолей Xbox X, Xbox S і Xbox One, і багато давніх шанувальників сподівалися знову спробувати її в мультиплеєрі зі своїми друзями.

Як і очікувалося, багато шанувальників ковзанок також протестували проти рішення EA у Twitter. Цікаво, що в акаунті Skate у Twitter було відзначено додавання гри до списку Xbox Backwards Compatible незадовго до оголошення про закриття серверів Skate 2. Skate 2 був випущений у 2009 році для консолей Xbox 360 і PlayStation 3, і отримав не тільки хороші відгуки від критики, але також яскраво освітлені геймерами.

Зараз Electronic Arts працює над новою версією серії Skate. Однак, схоже, до виходу цієї гри ще далеко. Крім того, якщо ви шанувальник Xbox Skating Games, ви можете грати в Skate 2 онлайн зі своїми друзями ще кілька тижнів, коли сервери не працюють.

Купуйте чудові ігри за півціни в PlayStation Store у Чорну п’ятницю

Джим Райан критикує поведінку Activision Blizzard перед обличчям дуже серйозних звинувачень