in

Гра Rise of the Ronin пропонує різні рівні складності.

У нещодавньому інтерв’ю Team Ninja, відома створенням вимогливих ігор Soulslike, показала свою відданість інклюзивності в майбутньому випуску Rise of the Ronin. Визнаючи, що їхні попередні назви могли бути доступними не всім гравцям через їх складний характер, студія підкреслила бажання розширити свою аудиторію.

Ця відданість виявляється у включенні трьох різних варіантів складності в гру. Команда Ninja пояснила: «Хоча наші попередні ігри, можливо, не задовольнили смак кожного гравця, ми прагнемо зробити Rise of the Ronin більш доступною для різноманітної аудиторії». Три режими складності стратегічно розроблені з урахуванням різноманітних уподобань гравців.

Для тих, хто прагне зануритися в сюжетну лінію, не стикаючись із грізними випробуваннями, розроблено легкий рівень складності, щоб забезпечити плавніший досвід розповіді. Середня складність націлена на гравців, які звикли випробовувати свої навички в більш складних умовах, пропонуючи збалансований, але захоплюючий ігровий процес. Нарешті, третій рівень складності відображає традиційний підхід студії, обслуговуючи хардкорних гравців і ентузіастів Soulslike, які насолоджуються хвилюванням складних зіткнень.

Цей нюансований підхід до рівнів складності відображає розуміння того, що ігри Team Ninja не тільки можуть похвалитися переконливими розповідями, але й приваблюють гравців з різними уподобаннями та рівнями навичок. Багаторівнева система складності гарантує, що кожен, від ентузіастів оповідань до досвідчених воїнів, які шукають інтенсивного випробування, зможе знайти свою нішу в захоплюючому світі Rise of the Ronin.

Вміст гри Spider-Man 2 змінювався в процесі розробки.

CD Projekt Red не зацікавлений у придбанні іншими компаніями.