in

Відчуйте захоплюючу сагу Star Wars Jedi: Survivor тепер доступна на Game Pass!

Вирушайте в незабутню подорож безкраїми просторами галактики Зоряних воєн із захоплюючим пригодницьким бойовиком Star Wars Jedi: Survivor, розробленим студією Respawn у партнерстві з Lucasfilm Games. Тепер доступний через EA Play на Xbox Game Pass, Game Pass Ultimate і PC Game Pass для консолей Xbox Series X, а також незабаром доступний для серії Xbox S і ПК, ця відома гра захопила аудиторію з моменту її випуску майже рік тому.

Відомий своїм захоплюючим геймплеєм і отримав такі нагороди, як престижна нагорода IGN за найкращу екшн-гру 2023 року, а також визнання PC Gamer за найкращу пригодницьку гру та навіть завоювання бажаної нагороди Греммі за найкращий саундтрек для відеоігор та інтерактивних медіа. Star Wars Jedi: Survivor обіцяє неперевершений ігровий досвід.

Коли гравці беруть на себе роль Кела Кастіса, вони потрапляють у захоплюючу історію, яка розгортається через захоплюючі пейзажі та знайомі місця у всесвіті Зоряних воєн. Від галасливих вулиць Корусанта до безлюдних ландшафтів Татуїну, кожна планета пропонує свої унікальні виклики, мешканців і таємниці, які чекають свого розкриття.

Вирушайте на незвідані території, відточуючи свої навички та набуваючи потужних нових здібностей, які допоможуть вам у пошуках виживання. З кожним відкриттям приходить можливість розвиватися, оскільки гравці розкривають стародавні секрети, створюють союзи та протистоять грізним ворогам у своєму прагненні відновити рівновагу Сили.

У GTA 6 будуть вражаючі графічні покращення.

ОГЛЯ Tales of Kenzera: ZAU