in

Відсутність анімації вбивства на момент виходу багатокористувацької гри Halo Infinite

Вбивство буде відсутнє, коли вийде багатокористувацька частина гри Halo Inifinite через серію анімацій та уповільнення анімації.

Вчора офіційно відбулося перше випробування багатокористувацької гри Halo Infinite, під час якого велика кількість послідовників та шанувальників нового виробництва 343 Industries змогли відчути цей ефект.

Зараз, під час останніх новин гри, транслюється різноманітна інформація та новини про цей очікуваний ефект. Вчора ввечері, під час заходу, Том Френч, головний дизайнер місії гри, пояснив IGN про різні механізми ігрового процесу в багатокористувацькій секції. Якщо ви маєте досвід у багатокористувацьких іграх та іграх від першої особи, вам, напевно, відомі анімації вбивства в цій моделі гри. Анімації, які відтворюються під час атаки ближнього бою ззаду суперника, а також мають задовільний та привабливий вигляд! Згідно з французькими переговорами з IGN, було виявлено, що ці анімації не будуть доступні геймерам, коли вийде багатокористувацька частина “Hilo Infinity”.

Дата виходу пакета розширень The Siege of Paris для Assassin’s Creed Valhalla

Microsoft припиняє підтримку Forza Motorsport 7