in

Відкрийте для себе геймплей Assassin’s Creed Shadows від Ubisoft Forward.

Вчора ввечері Ubisoft випустила перший трейлер ігрового процесу Assassin’s Creed Shadows, а потім детальне відео, яке глибше розповідає про механіку та історію гри.

Дія Assassin’s Creed Shadows розгортається наприкінці періоду Сенґоку в Японії, часів, позначених інтенсивним соціальним повстанням, політичними інтригами та безжальними війнами. Історія розповідає про Наоі, молодого шинобі з провінції Іга, чиє село було спустошено та знищено безжальними загарбниками. Після цієї трагедії Наої встає на шлях помсти та справедливості.

Щоб досягти своїх цілей, Наої укладає малоймовірний союз із Ясукою, видатним африканським самураєм, який прославився своїми винятковими бойовими навичками та стратегічною кмітливістю. Походження Ясуки та унікальний стиль бою привносять свіжий погляд у розповідь гри, висвітлюючи різноманітні впливи в Японії в цей період. Разом Наої та Ясука перетворюються на непомітних вбивць, які діють із тіні, щоб знищити своїх ворогів і відновити порядок.

Геймплей Assassin’s Creed Shadows обіцяє насичений і захоплюючий досвід. Гравці матимуть можливість керувати як Ясукою, так і Наої, кожна з яких пропонує унікальні здібності та стилі бою. Ясука, який отримав самурайську підготовку, чудово справляється з прямим бою, використовуючи поєднання сили й точності. Наої, як шинобі, спеціалізується на скритності, спритності та нетрадиційних техніках ведення війни. Ця динаміка подвійних персонажів дозволяє гравцям підходити до місій і викликів різними способами, покращуючи відтворюваність і глибину.

Детальне ігрове відео демонструє низку середовищ, від гамірних японських містечок до тихих храмів і підступних гірських перевалів, усе це відтворено з приголомшливою увагою до деталей. Гравці можуть розраховувати на участь у різноманітних заходах, зокрема в невидимих ​​місіях, відкритих бійках, дослідженнях і розгадуванні головоломок. Механіка гри розроблена таким чином, щоб запропонувати плавне поєднання екшену та скритності, дозволяючи гравцям плавно перемикатися між персонажами та тактиками.

Assassin’s Creed Shadows планується запустити 15 листопада 2024 року та буде доступна на кількох платформах, включаючи ПК, PlayStation 5, Xbox Series X і Xbox Series S. Оповідь гри обіцяє стати привабливим доповненням до франшизи Assassin’s Creed , переплітаючи історичні події з особистими історіями помсти, честі та спокути. Керуючи як Ясукою, так і Наої, гравці зможуть відчути унікальну та глибоко захоплюючу історію на тлі одного з найбурхливіших історичних періодів Японії.

Democracy 4: Console Edition

Ubisoft Forward дражнить Prince of Persia: The Lost Crown DLC.