in

Вміст гри Spider-Man 2 змінювався в процесі розробки.

Insomniac Games зіткнулися з перешкодами під час розробки Marvel’s Spider-Man 2, оскільки Sony спонукала до суттєвих змін вмісту, посилаючись на проблеми з якістю. Це втручання, головним чином зосереджене на середній частині гри з Venom, змусило Insomniac внести суттєві корективи, прагнучи підняти позицію гри серед ексклюзивів PlayStation.

У нещодавньому інтерв’ю Браян Інтіхар, режисер Marvel’s Spider-Man 2, пролив світло на ключову роль Sony, виявивши, що компанія висловила побоювання щодо якості гри. Зіткнувшись із критичним моментом, Insomniac Games із кількома поточними проектами та нещодавнім випуском Ratchet & Clank: Rift Apart зіткнулися з часовими обмеженнями, які вплинули на їх здатність безперебійно керувати розробкою.

Тоні Тодд, актор озвучення Венома, раніше повідомив, що значна частина його записів для персонажа не буде представлена в фінальній версії гри. Це відкриття викликало розчарування серед шанувальників, які прагнули більше відчути Веном у грі. Однак витік документів з Insomniac натякає на срібну підкладку, пропонуючи плани щодо спін-оффу, орієнтованого на Venom, який планується випустити в 2025 році, потенційно враховуючи бажання шанувальників отримати більше вмісту Venom у всесвіті Людини-павука.

Понад 23 000 чітерів заборонили доступ до гри Call of Duty.

Гра Rise of the Ronin пропонує різні рівні складності.