in

«Виявлено дату виходу Trine 5: A Clockwork Conspiracy!»

Студія Frozenbyte і THQ Nordic порадували шанувальників захоплюючим анонсом гри «Trine 5: A Clockwork Conspiracy», яка має вийти 31 серпня. Ця остання частина серії екшн-платформерів Trine буде доступна на Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch і ПК, що дозволяє геймерам на різних платформах вирушити в захоплюючу пригоду.

Було оприлюднено новий захоплюючий трейлер, у центрі якого — доблесний лицар Понтій, один із ігрових персонажів у Trine 5. У ролі Вентіуса гравці відчують радість захисту своїх союзників, а у вільні хвилини віддадуться любові до тістечок. Озброєний грізним мечем і щитом, Вентій може використовувати перший, щоб долати перешкоди та перемогти ворогів, тоді як другий служить не лише як інструмент захисту, але й як універсальний планер для проходження прогалин, човен для навігації по водних шляхах і відбивна поверхня розгадувати заплутані головоломки.

Очікування продовжує зростати, оскільки найближчим часом обіцяють з’явитися нові трейлери, які познайомлять геймерів із різноманітними героями, які чекають на них у чарівному світі Trine 5: A Clockwork Conspiracy. Завдяки захопливій сюжетній лінії та захоплюючому ігровому процесу гравці можуть розраховувати на захоплюючий досвід, який, за оцінками, охопить щонайменше 12 годин, а можливо, навіть більше, залежно від вибраного рівня складності та глибини дослідження.

Для тих, хто цінує виняткову візуальну якість, Trine 5 пропонує найсучаснішу графіку. Завдяки вражаючій роздільній здатності 4K і плавній швидкості 60 кадрів на секунду гра обіцяє продемонструвати мальовничі пейзажі та тонко опрацьовані деталі на консолях Xbox Series X і PlayStation 5, підносячи ігровий досвід на нову висоту.

Майбутній випуск «Trine 5: A Clockwork Conspiracy» відзначає ще одну чудову главу в улюбленій серії Trine, пропонуючи гравцям можливість вирушити в незабутню подорож, сповнену захоплюючих випробувань і чудових відкриттів. З наближенням дати релізу шанувальники та новачки можуть з нетерпінням чекати можливості зануритися в цей чарівний світ, відчути товариські стосунки Вентіуса та інших героїв і розкрити секрети, приховані в змові заводного механізму.

ОГЛЯ Maquette

ОГЛЯ Super Intern Story