in

Випуск Total War: Pharaoh в Epic Store відкладено.

Випуск Total War: Pharaoh в Epic Games Store відкладено, через що її запуск перенесли на початок 2024 року. Ця відстрочка стала результатом оголошення про партнерство між Sega та Creative Assembly Studio. Однак гра все ще чекає на заплановану дату випуску 11 жовтня в Steam для ПК.

Причиною затримки є інтеграція в гру функцій запуску Epic Store. За словами розробників, до них звернулися з проханням реалізувати соціальні функції Epic Store перед випуском гри на цій платформі, що потребувало додаткового часу на розробку.

Одним із потенційних наслідків цієї затримки є потенційне ускладнення сумісності між різними версіями гри для ПК. Це пояснюється відмінностями в обміні та соціальних функціях між Steam і Epic Games Store. Як правило, щоб перехресна гра працювала без проблем, видавцям і розробникам потрібно використовувати власні платформи, щоб подолати цю прогалину.

Total War: Pharaoh символізує повернення франшизи до історичних умов після останніх випусків, таких як Total War: Three Kingdoms і Total War Saga: Troy. Варто зазначити, що гра доступна ексклюзивно для ПК, і шанувальники серії Total War з нетерпінням чекають її появи.

ОГЛЯ Super Bomberman R 2

ОГЛЯ Evil Wizard