in

Випуск Lost Records: Bloom and Rage перенесено.

Lost Records: Bloom and Rage, довгоочікувану назву від Dontnod Studio, було перенесено на початок 2025 року на PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S та ПК. Спочатку планувалося, що дебют відбудеться наприкінці 2024 року, рішення відкласти запуск було прийнято, щоб гарантувати, що гра отримає центр уваги, на який вона заслуговує, уникаючи збігу з довгоочікуваною Life is Strange: Double Exposure.

Генеральний директор Оскар Гілберт наголосив на важливості надання обом іграм достатнього простору для сяяння, заявивши: «Ми хочемо, щоб наша спільнота повністю насолоджувалася обома досвідом. Bloom and Rage виглядає як надзвичайна подорож». Гра розгортається в два періоди часу, 1995 і 2022 років, і розповідає про переплетені життя чотирьох друзів — Свон, Нори, Кет і Атемана, — чия зустріч після трьох десятиліть спонукає їх зіткнутися з таємничою подією, яка змінить життя.

Спираючись на сильні сторони оповіді із серії Life is Strange, Bloom and Rage представляє динамічну подвійну часову шкалу ігрового процесу. Вибір гравця, зроблений у минулому, впливатиме на майбутні події, обіцяючи глибоко інтерактивний досвід оповідання. Центральне місце в ігровому процесі займає відеокамера Swan, інструмент, який не тільки фіксує ключові моменти, але й служить ключовим пристроєм для розгадування заплутаних головоломок, необхідних для просування в грі.

На додаток до інноваційної ігрової механіки, Bloom and Rage може похвалитися вдосконаленою системою діалогів, розробленою, щоб запропонувати гравцям більш деталізовану та захоплюючу взаємодію. Ця прихильність до глибини оповіді та агентства гравців гарантує, що остання спроба Dontnod подарує не просто гру, а незабутню подорож у таємниці дружби, часу та наслідків.

ОГЛЯ NeoSprint

Створення персонажів у Dragon Age: The Veilguard надзвичайно складне.