in

Видання раннього доступу No Rest for the Wicked тепер доступне для завантаження.

Останнє підприємство Moon Studios, «No Rest for the Wicked», рекламоване як «найамбітніша гра» на сьогоднішній день, прикрашатиме платформу Steam для ПК у ранньому доступі, починаючи з 18 квітня, з першою главою історії Cerim Crucible. Геймери, які починають цю рольову одіссею, тепер можуть додати гру до списку бажань, при цьому студія вкаже невизначену тривалість фази раннього доступу, залежно від відгуків користувачів і зобов’язань Moon Studio досягти бажаної якості.

Паралельно з початком раннього доступу Moven Studios оприлюднила дорожню карту, розкриваючи плани на майбутнє для «No Rest for the Wicked». Майбутнє оновлення, позбавлене конкретної дати випуску, обіцяє представити багатокористувацький вимір ігрового досвіду. Після цього розгорнеться друге оновлення під назвою «The Breach», яке доповнить історію додатковими розділами, розширеними ігровими картами, новими супротивниками, зіткненнями з грізними босами та безліччю нової зброї, броні та обладнання. На сторінці гри в Steam описано підтримку багатокористувацьких ігор для чотирьох гравців у кооперативному та PvP режимах.

На етапі раннього доступу гравці можуть заглибитися в першу главу гри, брати участь у битвах з босами та досліджувати значний набір зброї, броні, навичок, а також широкі варіанти будівництва та дизайну в ігровому світі. Виконання щоденних і щотижневих завдань приносить корисний досвід, сприяючи розвитку персонажа. Ігрові місії пропонують шляхи для підвищення рівня персонажів, отримання рун і глибшого вивчення тонкощів ігрового світу та його мешканців. По мірі того, як подорож розгортається, очікуються майбутні оновлення та оголошення, сформовані розвитком співпраці між розробниками та ігровою спільнотою.

ОГЛЯ Sakura Succubus 8

Ремейк Resident Evil 5 має вийти раніше, ніж передбачалося спочатку.