in

Вивчення можливості запуску гри Pentiment на комутаторі Nintendo.

В ігровій індустрії 2022 рік поставив перед Xbox і Microsoft різні виклики, але був видатний момент, коли Obsidian Studio, дочірня компанія Xbox Game Studios, випустила своє останнє творіння. Незважаючи на те, що загальна продуктивність ігрової екосистеми не досягла вершини, запуск гри Pentiment зумів привернути увагу як геймерів, так і експертів галузі.

Pentiment дебютував на кишеньковій консолі Steam Deck, і хвилювання навколо цього випуску викликало цікавість серед геймерів щодо його потенційної доступності на інших подібних платформах, особливо Nintendo Switch. Поки чекали офіційного оголошення, Джош Сев’єр, директор гри Pentiment, дав проблиск надії під час недавнього інтерв’ю. Він не заперечував можливість Pentiment пробитися до Nintendo Switch, заявивши: «Я думаю, що це можливо. Після Steam Deck у багатьох людей виникає це питання, чи буде гра випущена на Nintendo Switch чи ні.  З боку Switch немає технічних перешкод для виконання такого запиту. Я дуже хочу, щоб Pentiment можна було використовувати на всіх можливих платформах. Але час все покаже».

Очікування ігрової спільноти щодо можливого появи Pentiment на Nintendo Switch було ще більше підкріплено прецедентом, створеним декількома ексклюзивними іграми Microsoft, такими як Ori and the Will of the Wisps, які успішно перейшли на Nintendo Switch. Оскільки ігрова індустрія постійно розвивається, геймери з нетерпінням чекають дня, коли останній шедевр Obsidian Studio, Pentiment, може стати доступним на цій популярній гібридній ігровій консолі. Перспектива відчути історичний світ Pentiment на Nintendo Switch залишається захоплюючою можливістю для ентузіастів обох платформ.

Starfield досяг найвищих продажів у вересні в Сполучених Штатах.

Майбутнє оновлення Cyberpunk 2077 має вийти незабаром.