in

Безкоштовний доступ до Diablo 4.

Нещодавно під час осіннього розпродажу в Steam вартість Diablo 4 була знижена на 40%. Водночас Blizzard оголосила, що всі версії гри можна придбати безкоштовно до 28 листопада. Це означає, що ви можете користуватися нею безкоштовно протягом майже тижня.

У цій безкоштовній пробній версії доступні повні функції кооперації та крос-ігри, але прогрес обмежено 20 рівнем. Прогрес гравців буде перенесено, якщо вони вирішать придбати повну гру. Разом з цією безкоштовною версією Diablo 4 проводить подію Mother’s Blessing, під час якої всі XP і золото, зароблені гравцями, отримають 35% прибавку. Ці додаткові переваги досвіду та золота застосовуються до всіх глобальних рівнів, сезонних і вічних сфер, дозволяючи одночасно використовувати еліксири досвіду та банк досвіду.

Під час нещодавнього осіннього розпродажу в Steam геймери отримали значну знижку 40% на схвалену критиками Diablo 4. Водночас Blizzard здивувала ігрову спільноту, оголосивши, що до 28 листопада всі випуски гри були доступні безкоштовно.

Ця щедра пропозиція дозволила гравцям поринути у світ Diablo 4 без будь-яких фінансових зобов’язань протягом тривалого періоду, надаючи унікальну можливість відчути захоплюючі функції гри та захоплюючий сюжет без звичайних грошових вкладень.

У цій безкоштовній пробній версії гравці могли насолоджуватися всіма можливостями кооперації та крос-ігри. Однак було накладено суттєве обмеження — прогресування було обмежено рівнем 20. Цей стратегічний крок мав на меті спонукати гравців інвестувати в повну версію, гарантуючи, що їхній тяжко зароблений прогрес безперешкодно перенесеться, якщо вони вирішать розкрити весь потенціал гри. гра.

Доповнюючи цю привабливу безкоштовну версію, Diablo 4 представила подію Mother’s Blessing. Під час цієї обмеженої за часом події гравці скористалися перевагами значного збільшення на 35% як очок досвіду (XP), так і золота. Це підвищення застосовувалося універсально на глобальних рівнях, сезонних викликах і вічних царствах, надаючи гравцям чудову можливість покращити своїх персонажів і накопичити багатство.

Крім того, подія дозволила гравцям використовувати еліксири та банк досвіду одночасно, забезпечуючи стратегічну перевагу для тих, хто прагне максимізувати свої прибутки в грі. Таке зближення безкоштовного пробного періоду та прибуткової внутрішньоігрової події не лише залучило нових гравців, але й залучило наявну базу гравців новими викликами та винагородами, зробивши світ Diablo 4 ще більш захоплюючим протягом цього обмеженого часу.

Дата виходу Cyberpunk 2077: Ultimate Edition остаточно визначена.

Little Nightmares 3 пропонує онлайн-досвід для двох гравців з однією копією гри.