in

База гравців серії Fallout пережила різке зростання.

Серія Fallout, відома своєю захоплюючою розповіддю та захоплюючим ігровим процесом, захопила аудиторію в усьому світі, що призвело до значного зростання залучення гравців до таких ігор, як Fallout 4 і Fallout 76. Остання, зокрема, потрапила в заголовки, коли її офіційний акаунт у Twitter з гордістю оголосив що він зібрав приголомшливий мільйон гравців лише за один день після випуску, сприяючи вражаючій загальній кількості майже 5 мільйонів гравців, які поринули в постапокаліптичний всесвіт.

Незважаючи на те, що ці віхи є вагомими, точне збігання між сплеском Fallout 76 і кількістю одночасних гравців у 164 000 гравців у Fallout 4 у Steam залишається темою для цікавості. Незважаючи на це, популярність франшизи злетіла до нових висот, оскільки Fallout 76 побила рекорди, похвалившись вражаючим піком у 73 368 одночасних гравців. Незважаючи на очікування навколо Fallout 5, Bethesda продовжує підживлювати ажіотаж, оголошуючи про майбутній випуск вмісту Skyline Valley для Fallout 76 у червні, пропонуючи шанувальникам нові пригоди.

Крім того, ігрове співтовариство з нетерпінням чекає появи оновлення дев’ятого покоління для Fallout 4 6 травня (25 квітня), розробленого спеціально для консолей Xbox Series X|S і PlayStation 5. Поки ентузіасти готуються до покращеної графіки та продуктивності, зростає очікування продовження їхньої подорожі Fallout на новітньому обладнанні.

Крім ігор, Amazon викликала хвилю, оголосивши про продовження серії Fallout на другий сезон, пообіцявши фанатам продовження захоплюючої історії. Чимало припущень щодо вмісту цього нового сезону, з натяками на появу таких культових істот, як Кігті Смерті, а також можливість досліджувати такі місцевості, як Нью-Вегас. Захоплення наростає, шанувальники з нетерпінням чекають розгортання саги всесвіту Fallout, готового до нових пригод і одкровень.

Project Awakening продовжує розробку, незабаром очікуються нові оновлення.

ОГЛЯ Lunar Axe