in

Аїд отримав нагороду Developer Choice Awards за найкращу гру

«Аїд Супергіганта» знову засяяв і був визнаний «Ігрою року».

Вчора під час Конференції розробників ігор було проведено дві нагороди вибору розробників ігор та нагороди Фестивалю незалежних ігор, і оголошено переможців у різних дисциплінах. Аїд сяяв під час вручення премії “Гра престолів” і став найкращою грою року. Аїд уже виграв найкращу незалежну гру на The Game Awards (Game Awards) та найкращу гру року на BAFTA. В окремому змаганні покоління Umurangi також виграло Гран -прі Seamus McNally.

Нагорода за найкращу гру року стала не лише премією Аїда, вона також блищала в номінаціях «Найкращий звук» та «Найкращий дизайн», перевершуючи конкуренцію. Sucker Punch Studios також отримала дві нагороди за найкращий візуальний дизайн та вибір глядацької аудиторії для «Примари Тшусіми». Незалежна багатокористувацька гра Phasmophobia також отримала нагороду за найкращий стартап.

Інші нагороди з категорії «Розробники ігор» включають нагороду «Піонер» Тома Фулпа, який створив веб -сайт Newgrounds для флеш -ігор. Нагороду за життєві досягнення також отримала Лорен Маквілліамс, яка має 28 -річний досвід роботи в ігровій індустрії. Його діяльність включає керівництво грою Sony Free Realms та співпрацю над грою Full Spectrum Warrior як старший дизайнер.

Як уже згадувалося, головний приз у категорії автономних ігор дістався поколінню Umurangi, яке також отримало нагороду за найкращий розповідь. «Генезіс Нуар» переміг у номінаціях «Найкращий звук і найкращий візуальний дизайн», а «Блейсбол» отримав премію «Нуово»; Приз за ті ігри, які по -іншому дивляться на ігрову індустрію.

Рімейк Dead Space не матиме сторінок завантаження та покупок у додатках

Розкриття гри Grid Legends від Codemasters Studio