in

Відкриття Rock у Fortnite і початок третьої глави гри

Другий розділ Fortnite завершився в кінці восьмого сезону, і тепер геймери відчувають третій розділ Fortnite. В останньому заході Fortnite, розділі 2, який називається Кінець, острівний світ ігрового світу змінився до точки знищення. Потужні сили Куби домінували над усіма гравцями в грі; Острів врятували учасники The Seven і The Foundation, якими виявився Дуейн Джонсон (Рок).

Інший кінець Fortnite, The End, почався майже повільно. Гравці були зайняті та розважалися на острові ігрового світу, а заодно побачили чудовий зворотний відлік. За 9 хвилин все перевернулося. Cube Monsters увійшли в світ гри зі своїм легендарним спорядженням та зброєю та знищили гравців. Всі геймери легко перемогли першу хвилю атак. Коли відлік закінчився, настало двовимірне пекло.

Королева куба, перебуваючи над вершиною великої підвісної піраміди, послала промінь світла в небо, створивши в ньому велику діру. Очевидно, він завербував інопланетні сили, які востаннє бачили в розділі 7, і висадив групу НЛО, що виходять з кількох кубічних структур, як гігантські монстри.

Останній розділ другого розділу, окрім усіх захоплюючих подій, що відбулися, надав гравцям більше інформації про таємничу групу The Seven. Ми також коротко розглянули стосунки між доктором Слоуном і Джонсом на цьому заході. Звичайно, майже всі знали, що між ними не були хороші стосунки; Але не дуже. Підсумовуючи, фінальний захід другого розділу Fortnite був насичений екшеном та захоплюючими подіями, які завдяки відкриттю року та низці інших подій змусили більшість учасників отримати гарні враження від відвідування. .

Porsche Vision GT; Концептуальний суперкар був представлений для Gran Turismo 7

ОГЛЯД Transient: Extended Edition