Огляд 6souls

Я був дуже радий спробувати цю гру, і, нарешті, сьогодні обіцяний день, коли ми можемо грати в цю гру. Ця гра була розглянута нами з різних аспектів, про які ми зараз поговоримо в цій статті, тому слідкуйте за оновленнями до кінця цього огляду.
Спочатку погляньмо на історію гри. Історія цієї гри як двовимірного платформера, створеного незалежною компанією і донині, добре розказана, історія, яка цілком може зацікавити глядачів і в місцях хвилювання, і злетів, і падінь.
Треба сказати, що головний герой гри жив простим життям зі своєю тінню, поки його не потягнуло в дивний і таємничий замок, який захопило страшне зло, завдання якого – знищити душі людей, які забираються всередину. замок, яким вони живуть і насолоджуються
Як показує назва цієї гри, історія нашої гри багато в чому пов’язана з душами, і саме тут гра ефективна.
Як ми вже говорили, негативний герой гри, який є страшним дияволом у загадковому замку нашої гри, забирає душі людей.
Гра повинна бути схожою на інші ігри на платформах Ray і 2D, а з точки зору графіки, це не те, чого ми ніколи не бачили раніше, і в багатьох інших іграх, які пропонувалися на нашому ринку, графіка така ж. . бачив той самий ігровий процес
Геймплей, в якому від етапу до етапу на кожному етапі ви повинні долати перешкоди, щоб досягти самотності цього етапу і, перемігши його, перейти до наступного етапу
Але хоча графіка в грі схожа на піксель і повторюється, як і в попередніх іграх, але ми не можемо ігнорувати, що наші кроки складаються з великої різноманітності, зі своїм художнім і барвистим станом, який може додати багато різноманітності до гру і вивести її з сумного стану.


Але ще одна проблема, яка не дуже добре може вивести гру з сумного стану – це бійки в цій грі, які ніби примусово введені в гру, і в грі немає ніякого примусу до них.
Бої, які спочатку ведуться тільки мечем головного героя, а також вороги не настільки різноманітні за етапами, вони не вимушені існувати.
Ви цілком можете відчувати, що якби ваші вороги не стояли на вашому шляху, загальний корпус гри не був би пошкоджений, і це дуже велика проблема, яку не можна ігнорувати.
Але знову ж таки, наприкінці деяких етапів вони працювали добре, і, як і проекти етапів, вони мають дуже гарний і різний дизайн, і кожен має різні недоліки для себе.
Ще одним позитивним моментом цієї гри є те, що в такій самостійній грі і в цей день ви можете грати за двох персонажів. Заходьте всередину, щоб розгадати кілька головоломок і зуміти подолати двері та перешкоди, які існують на шляху головного героя.

Мені дуже подобалися такі актори, як цей пес, і мені сподобалося, що він надав грі новий дух і привів її до нового стану.
Гра добре працювала з точки зору музики, і ви не можете очікувати чудової гри від такої незалежної гри, але музика звучить там, де вона повинна бути, і добре передає відчуття гри, тому ви отримаєте приємний і веселий досвід. до цієї гри
А якщо йти по сходах, відкриваючи намальовані душі і володіючи ними, то головний герой відкриє деякі риси, які дуже приємні.

Давайте трохи більше поговоримо про етапи оформлення цієї гри, про конструкції, які розміщені один біля одного за допомогою спеціальних прийомів, а також про кольори і глазурі, які вона надає грі, не можна ігнорувати і створювати красиві сцени. завдяки якому ігровий процес адаптується до навколишнього середовища та надається особливий дух іншим елементам ігрового процесу.

Все точно відповідає назві гри, назва підібрана правильно для цієї гри, тому ми можемо випустити гру, в якій пікселем і різнокольоровими духами володіють страшні демони замку.

Душі, які дають спеціальні сили, за допомогою яких ми можемо битися з ворогами в грі, хоча вороги в грі не мають великої бойової сили.

І ми можемо сказати, що єдина проблема в цій грі – це велика проблема, яка виникає у ворогів і тих, хто стоїть на вашому шляху, щоб ви могли зупинити їх своїм маленьким мечем і знищити їх, але бойова система цих ворогів продовжує залишатися повторювані і одноманітні, і нічого різноманітного в них не виявлено, і через деякий час це стає дуже засмучує.

Наприклад, через кілька етапів головний герой може кидатися взад-вперед, хапаючи обличчя, зображені злим дияволом у замку, і увійти в портал таким чином, щоб він рухався швидше.

Цей елемент має великий вплив на ігровий процес у цій грі, хоча ми могли б мати величезний вплив на ігровий процес, якби ми брали участь у найбільш захоплюючих і захоплюючих битвах.

Але з усіма цими розмовами, якщо ми хочемо мати уявлення про цю гру, ми можемо розглядати цю гру як веселу гру, яка захоплює вас з точки зору історії, а з її різноманітним середовищем і красивими відкритими блоками це може зайняти багато годин. Це приносить вам задоволення.

Ви можете не помітити, що всі середовища, які існують у цій грі, відрізняються і мають велику різноманітність

Гра також добре працює з точки зору звуку та музики, і ви можете годинами насолоджуватися та слухати музику, не даючи

Але ми можемо сказати, що ця гра також має слабкі сторони в багатьох аспектах, які могли б зробити їх набагато кращими, зробивши досвід фантастичної гри для нас, але з усіма цими недоліками гра працювала дуже добре. мені це сподобалося

музыка - 7
гісторыя - 8
геймплэй - 7
графічны - 7.5

7.4

Якщо ми хочемо мати загальний підсумок гри, ми повинні сказати, що цією грою можна насолоджуватися в дуже свіжому та барвистому оточенні, а також ігровим процесом та захоплюючою історією, яка запрошує вас сидіти біля підніжжя ваших ігрових пристроїв для годин. .

Завершення Dying Light 2 Залишайтеся людиною

Zombie Dog Show on Netflix Resident Evil