in

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 перезапускається з новим розробником.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, гра, яка зіткнулася з бурхливим процесом розробки, тепер отримала нову оренду нежиття, оскільки Paradox Interactive оприлюднила його відродження на заході PAX West. З легендарною історією, затьмареною затримками та змінами розробників, майбутнє гри здавалося невизначеним до останнього оголошення.

Paradox Interactive, видавець гри, довірив кермо Bloodlines 2 умілим рукам Chinese Room Studios, поважного розробника ігор із Брайтона, Великобританія, відомого своєю роботою над такими назвами, як Dear Esther і Everybody’s Gone to Rapture. Цей крок приносить нове відчуття оптимізму фанатам, які з нетерпінням чекали цього захоплюючого походу у всесвіт Vampire: The Masquerade.

Очікувана презентація ігрового процесу запланована на січень 2024 року, а реліз самої гри запланований на осінь того ж року. Ед Дейлі, ігровий директор у Chinese Room Studios, палко розповідав про проект, визнаючи унікальну привабливість серії Vampire: The Masquerade з її заплутаною розповіддю, яка розгортається на темному та сучасному тлі. Він підкреслив прихильність студії амбітним починанням, привнісши понад 15 років досвіду розробки ігор, щоб вдихнути нове життя у франшизу.

Віце-президент Paradox Interactive із World of Darkness Шон Ґріні висловив упевненість у їхньому партнерстві з китайською студією Room Studios, підкресливши їхню глибоку вдячність за вихідний матеріал і їхній потенціал створити переконливу розповідь у всесвіті Vampire: The Masquerade. Ґріні підкреслив, що пошук команди, яка поділяла б їхнє бачення, має важливе значення для забезпечення успіху Bloodlines 2.

Шлях до цього перезапуску був сповнений невдач, оскільки гра, спочатку розроблена Hardsuit Labs, зіткнулася з численними затримками та творчими проблемами. Спочатку запланований на випуск у 2020 році, першу затримку гри відклали до 2021 року, після чого пішли ключові творчі таланти. У лютому 2021 року було оголошено про ще одну затримку, перш ніж Paradox Interactive остаточно вирішила видалити Hardsuit Labs з проекту.

Тепер, з китайською студією Room Studios на чолі та свіжим поглядом на горизонті, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, схоже, готова повернути собі місце довгоочікуваної та культової новинки у світі ігор. Шанувальники можуть з нетерпінням чекати січня 2024 року, коли буде представлено ігровий процес гри, і осені 2024 року, коли вони нарешті зможуть насолодитися повним враженням.

Новий Slender Man повертається 18 жовтня на Хелловін

Можливість Rockstar розпочати розробку Red Dead Redemption 3 невідома.