in

Sea of Thieves зосереджена на боротьбі з шахрайством у ігровому середовищі.

У майбутньому оновленні в середині сезону для Sea of Thieves гравці можуть очікувати значне вдосконалення у вигляді нової системи захисту від чітів. Студія Rare, що стоїть за грою, вирішила інтегрувати відому систему Easy Anti-Cheat від Epic Games, технологію, яка продемонструвала свою ефективність у підтримці чесної гри в інших широко популярних іграх для кількох гравців, таких як Fortnite та Apex Legends. Цей крок відображає прагнення студії забезпечити безпечне та справедливе ігрове середовище для всіх гравців, які плавають у відкритому морі.

У нещодавньому анонсі в своїй серії новин Sea of Thieves компанія Rare не лише підкреслила впровадження цього надійного рішення проти чітів, але й оприлюднила вражаючі зміни, пов’язані з доступністю. З майбутнім оновленням ентузіастам Sea of Thieves більше не потрібно буде мати онлайн-підписку, щоб випробувати режим Safer Seas.

Режим Safer Seas, бажана функція серед гравців, пропонує притулок для тих, хто прагне більш самотніх пригод у великому всесвіті Sea of Thieves. Захищені від потенційного втручання піратів-суперників, гравці тепер можуть вимагати всю карту для своїх особистих подвигів, виконуючи місії та користуючись багатим вмістом гри в одиночку, хоча й із дещо зменшеними винагородами.

Ця інклюзивність виходить за межі платформи. Гравці PlayStation 5 також знайдуть привід для святкування, оскільки компанія Rare підтвердила, що вони зможуть користуватися режимом Safer Seas без підписки PlayStation Plus. Це продумане рішення підкреслює прагнення забезпечити збагачений і безперешкодний ігровий досвід для шанувальників Sea of Thieves на різноманітних ігрових платформах. У міру того, як моря розвиваються, зростає й обіцянка чесної гри та захоплюючих сольних пригод у цьому динамічному піратському царстві, що постійно розширюється.

Реліз ремейку Silent Hill 2 не за горами.

ОГЛЯ Top Racer Collection