in

Salt and Sacrifice підтверджено для випуску на Steam і Nintendo Switch.

Salt and Sacrifice, довгоочікуване продовження двовимірного шедевра Ska Studio, схожого на душі, Salt and Sanctuary, готується до запуску на Nintendo Switch і Steam 7 листопада. Цей випуск, який раніше був доступний на PlayStation 4, PlayStation 5 і Epic Store, знаменує захоплююче розширення бази гравців.

У цій новій частині гравці постають на місці Позначених Інквізиторів, яким доручено знищити грізних ворогів на територіях, що знаходяться під контролем могутніх чарівників. У той час як оригінальна гра була структурована як пригода в стилі Metroidvania, Salt and Sacrifice черпає натхнення з таких ігор, як Monster Hunter, проводячи гравців через низку окремих етапів. Ваша мета зрозуміла: усунути ці потойбічні загрози, щоб зібрати необхідну сировину для крафта, що призведе до створення все більш потужної зброї та обладунків, деякі з яких мають унікальні властивості. Гра також представляє рунічні мистецтва, що дозволяє гравцям володіти потужними заклинаннями та магією.

Однією з видатних особливостей Salt and Sacrifice є кооперативний ігровий процес, який дозволяє друзям об’єднати зусилля в битві проти темних сил, які загрожують землі. Цей кооперативний аспект додає новий рівень глибини досвіду, подібному до Souls.

Однак варто зазначити, що Salt and Sacrifice не позбавлена частки критики. Деякі гравці повідомили про проблеми з продуктивністю, і в ігровому процесі може бути елемент повторюваності. Тим не менш, для шанувальників оригінальної назви та тих, хто любить складні пригоди, схожі на Souls, Salt and Sacrifice обіцяє подарувати переконливі враження, розширюючи знання та ігровий процес свого попередника.

ОГЛЯ Harmony’s Odyssey

Очікується, що в GTA 6 будуть динамічні погодні системи.