in

PlayStation зміщує фокус на оповідання історій замість графіки.

Оприлюднивши новаторську стратегію, Sony розкрила перспективну дорожню карту для підрозділу PlayStation, окресливши сміливий курс на наступне десятиліття. Асад Казалбаш, шановний президент PlayStation Productions і керівник відділу продуктів PlayStation Studios, запропонував захоплююче розуміння майбутньої траєкторії ігрової індустрії.

У відвертому інтерв’ю, яке збіглося з подією, Казалбаш намалював яскраву картину еволюції ігор, передбачивши ландшафт, де технології та штучний інтелект об’єднуються для створення глибоко персоналізованого ігрового досвіду. Він красномовно описав майбутнє, у якому кожен гравець вирушає в подорож, унікально адаптовану до його вподобань завдяки передовим алгоритмам ШІ.

Але мова йшла не лише про налаштування; Qazalbash висвітлив трансформаційну силу технології, щоб підняти занурення в ігри до безпрецедентних висот. Емоційні персонажі, підживлювані технологічним прогресом, вийшли б за межі пікселів, щоб передати грубі, відчутні емоції, збагачуючи розповідь глибокими способами.

Проте, мабуть, найбільш інтригуючим зрушенням, на яке натякнув Казалбаш, був відхід від традиційного акценту на графіці. У цьому чарівному новому світі справжньою валютою будуть захоплюючі оповіді, які захоплюють гравців у захоплюючі світи, наповнені глибиною та змістом.

Pièce de résistance бачення Казалбаша полягала в ролі штучного інтелекту у формуванні глибоко особистого досвіду та плетінні наративів, які резонують на глибинному рівні. NPC, ці колись статичні сутності, еволюціонували б у динамічних компаньйонів, реагуючи на дії гравців і виявляючи емоції таким чином, що стирає межу між реальністю та віртуальністю.

Але окрім технічних див, Казалбаш підкреслив важливість цієї зміни парадигми для цифрових поколінь — Z і Alpha. Для цих когорт, вихованих у цифровому горнилі, ігри — це не просто розвага; це пошук сенсу, зв’язку та автентичного досвіду, який відображає складність їхнього цифрового виховання.

По суті, ідеї Казалбаша висвітлюють майбутнє, де технології не просто розважають, а виходять за межі, створюючи зв’язки між гравцями та оповіданнями, які зберігаються ще довго після вимкнення консолі — майбутнє, де межа між реальністю та вигадкою стирається, а людський досвід знаходить нове вираження в цифровій сфері.

Call Of Duty зіткнувся з судом через стрілянину в школі в США.

Зараз розробник NBA 2K створює нову гру FIFA.