in

Fairgame обіцяє виняткову багатокористувацьку пригоду.

Fairgame, флагманська компанія Heaven Studio, що входить до складу славетної лінійки власних розробників Sony, тихо просувається вперед як новаторська реалізація живих послуг. Незважаючи на відносну відсутність фанфар, нещодавні шуми з фронту розробки вказують на те, що проект невпинно набирає обертів. Остання навігаційна довідка представлена ​​у формі спокусливого списку вакансій, що проливає світло на амбітне бачення гри — обіцянку нестримної свободи та приголомшливого хвилювання, підкріпленого прагненням до постійного розвитку та підтримки.

У священних залах Хейвена студія культивувала культуру, яка просякнута товариськістю, здатністю до адаптації та зухвалістю — тиглем для процвітання творчості. Завдяки своїй першій IP-програмі для PlayStation команда зосереджена на створенні не що інше, як багатокористувацький опус AAA, який готовий змінити жанровий ландшафт. В його основі лежить сміливе прагнення побудувати живий, дихаючий світ — такий, який не тільки захоплює відразу, але й розвивається з часом, захоплюючи гравців у свої обійми на довгі роки.

Незважаючи на те, що конкретних подробиць залишається мало, галузь шириться чутками, які натякають на можливе відкриття під час майбутньої демонстрації State of Play. Поки триває зворотний відлік до відкриття, ентузіастам залишається розмірковувати про приголомшливі можливості, які відкриваються попереду, з нетерпінням чекаючи зазирнути у світ Fairgame.

ОГЛЯ Hypercharge Unboxed

ОГЛЯ F1 24