in

Black Myth: Wukong’s combat більше нагадує God Of War

Black Myth: Wukong і Phantom Blade Zero — це очікувані ігри, які розробляють східні ігрові студії, кожна з яких заглиблюється в царство бойових механізмів, схожих на Souls, із виразними творчими обертами. Game Science Studio, команда Black Myth: Wukong, черпає натхнення в стародавніх китайських легендах, щоб створити світ, наповнений різноманітними ворогами та грізними битвами з босами. На відміну від традиційних ігор, схожих на Souls, Black Myth: Wukong більше схиляється до стилю динамічного екшену, популяризованого серією God of War.

Гравці можуть розраховувати на доступний ігровий досвід, де Сунь Укун, головний герой, отримує сили від переможених босів, тимчасово перетворюючись на їхні форми для наступних битв. Цей унікальний поворот не тільки додає стратегічної глибини, але й покращує занурення у міфологічний всесвіт. Розповідна подорож у грі розроблена так, щоб бути більш лінійною, наголошуючи на цілеспрямованому підході до оповідання посеред дослідження її ретельно створеного середовища.

З іншого боку, Phantom Blade Zero обіцяє внести власні інновації в жанр, схожий на Souls, пропонуючи гравцям новий погляд на складну бойову динаміку в оригінальному контексті оповіді. У міру того, як ці назви розвиваються, вони прагнуть переосмислити очікування в жанрі, віддаючи належне його основоположним елементам.

Продовження Cyberpunk 2077 зробить акцент на соціальну критику.

Battlefield 2042 представляє інноваційний та унікальний режим гри.