in

Baldur’s Gate 3: Епічна пригода з приблизно 17 000 закінченнями

Baldur’s Gate 3, довгоочікувана рольова гра, створить захоплюючий і колосальний досвід, який викликає захват у інших розробників. Як ліцензійний продукт Dungeons & Dragons і продовження легендарної рольової серії, очікування від гри захмарні. Larian Studios, розробник гри, знову перевершив очікування, оголосивши про вражаючі 17 000 різних перестановок, пообіцявши встановити новий стандарт для жанру.

В інтерв’ю Games Radar media Адам Сміт, автор гри, пролив світло на філософію дизайну гри. Він пояснив, що Baldur’s Gate 3 має на меті імітувати структуру вільної форми класичних рольових ігор з папером і ручкою минулого. Структура оповіді схожа на величезну павутину, де кінець гри є її центром, а початок — її зовнішнім краєм. Гравці постійно рухаються до фіксованої точки, і в міру наближення до неї розгортаються численні різноманітні сюжетні лінії, забезпечуючи насичений і динамічний ігровий процес.

Одним із захоплюючих аспектів Baldur’s Gate 3 є повернення Джахіри, улюбленої напарниці з попередніх видань. Сміт описує Джахіру як людину зі складною моральністю, людину, яка може виконувати сумнівні вчинки заради загального блага. На її судження про гравця впливає те, що вона знає, і, головне, те, чого вона не знає. Цей елемент відкриття, коли персонажі знають лише ту інформацію, яку їм надали, лежить в основі секретів і сюрпризів гри.

Шанувальники з нетерпінням чекають виходу гри, потенціал для приголомшливих 17 000 різних перестановок обіцяє неперевершену відтворюваність і рівень глибини, який рідко можна побачити у світі рольових ігор. Прагнення Baldur’s Gate 3 охопити суть свого коріння ручки та паперу в поєднанні з її інтеграцією в багату історію Dungeons & Dragons розпалило уяву як досвідчених гравців, так і новачків у цьому жанрі.

ОГЛЯ The Sims 4: Horse Ranch

Дуже вигідний розпродаж Final Fantasy 16 на PlayStation 5