in

Ігрові сервери Crew буде остаточно припинено.

У 2014 році Ubisoft представила The Crew, експансивну гру про автоперегони з відкритим світом, яка має на меті захопити геймерів своїм амбітним зображенням цілих Сполучених Штатів. Незважаючи на початкову увагу, гра не виправдала очікувань, отримавши посередні відгуки та зіткнувшись із жорсткою конкуренцією з боку інших високоякісних гоночних ігор. Не злякавшись, Ubisoft наполегливо продовжувала розробляти наступні версії, а Motorfest став останньою частиною серії.

Однак в офіційній заяві Ubisoft нещодавно повідомила, що сервери The Crew планується вимкнути 31 березня 2024 року, що означає кінець гри. Враховуючи обов’язкове постійне підключення до Інтернету, гравці не зможуть випробувати The Crew після припинення роботи серверів.

Незважаючи на те, що запуск The Crew супроводжувався високими прагненнями, наступні версії та неоднозначні відгуки сприяли його нездатності досягти значного успіху. Закриття серверів створює унікальну проблему для Ubisoft, особливо враховуючи сентиментальну цінність першої ітерації серії.

Ubisoft звернулася до майбутнього припинення роботи у своїй заяві, висловивши розуміння потенційного розчарування серед гравців, які все ще насолоджуються грою. Вони пояснили це рішення необхідністю майбутньої серверної інфраструктури та існуючими ліцензійними обмеженнями, наголошуючи на неминучості завершення серіалу The Crew. Незважаючи на труднощі, Ubisoft визнала важливість припинення оригінальної гри та вплив, який це матиме на базу відданих гравців.

Творець God of War висловлює невдоволення останніми змінами в серії.

Кріштіану Роналду вклав 40 мільйонів доларів у футбольну відеогру.