in

Фізична версія ігор для Xbox, ймовірно, скорочується.

Вчора Microsoft оголосила про звільнення 1900 співробітників команд Xbox і Activision Blizzard, що становить майже десяту частину ігрового підрозділу. Зменшення особливо вплинуло на Blizzard через звільнення їх лідера Майка Ібарри та скасування гри на виживання Odyssey. Останні оновлення показують подальші наслідки для звільненого персоналу.

Corden з Windows Central Media повідомляє, що команда фізичного випуску ігор для Xbox і підтримка користувачів Activision Blizzard серйозно постраждали, що фактично призвело до закриття цих двох команд. Команда керування спільнотою користувачів також взяла на себе основний тягар цих рішень, у звітах вказується, що Microsoft звільнила майже всі внутрішні групи підтримки користувачів для Activision Blizzard King. Ця відповідальність тепер буде перекладена на зовнішні компанії. ABK, яка раніше була визнана якісною підтримкою користувачів, втрачає значний аспект своєї діяльності.

Крім того, Microsoft закрила розділи, присвячені постачанню продуктів Xbox у фізичні магазини, що потенційно відповідає чуткам навколо цифрової консолі Xbox. Реструктуризація призвела до значного скорочення кількості адміністраторів спільноти користувачів, що вказує на потенційне зниження зусиль зі створення спільноти для проектів Xbox.

Хоча ці повідомлення залишаються непідтвердженими, послужний список Кордена щодо точної інформації, пов’язаної з Xbox, надає достовірності цим заявам. Припинення роботи команди з публікації фізичних ігор не обов’язково означає припинення фізичних випусків; однак різноманітні фактори можуть сприяти змінам у цьому аспекті. Нещодавні ігри, такі як Hi-Fi Rush і Senua’s Saga: Hellblade 2, вибрали лише цифрові випуски, і поширюються припущення, що майбутнє покоління Xbox може підтримувати виключно цифрові назви.

З’явився витік інформації про розширення Until Dawn на додаткові платформи.

Спочатку планувалося, що The Last of Us Part 2 завершиться іншою кінцівкою.