in

У The Witcher 4 не буде вбудованих покупок.

У сучасній ігровій індустрії ландшафт суттєво сформувався завдяки широкому впровадженню покупок у програмі, моделі доходу, яка знайшла свій шлях до тканини більшості ігор. Зростаючі витрати на розробку ігор змусили багато студій шукати альтернативні джерела доходу, що призвело до інтеграції покупок у програмі не лише в ігри для кількох гравців, але й, на жах деяких гравців, у пригоди для одного гравця. Яскравим прикладом, який ілюструє цю тенденцію, є випуск Dragon’s Dogma 2, гри, яку хвалили критики, але була затьмарена критикою з боку геймерів через включення платежів у програмі в її ігрову механіку.

Однак серед цієї галузевої тенденції є розробники, які категорично виступають проти того, щоб покупки в програмі псували чистоту одиночної гри. Одним із таких прикладів є CD Projekt RED, шанована студія, що стоїть за культовими франшизами Witcher і Cyberpunk. CD Projekt RED давно відстоює принципову позицію проти включення покупок у додатку в їхні однокористувацькі назви, вважаючи такі методи монетизації несумісними з захоплюючим оповіданням і оповіданнями, керованими гравцями, які визначають їхні ігри. Цю позицію підтвердив Пьотр Нілобович, керівник фінансового відділу компанії, під час нещодавньої сесії запитань і відповідей інвесторів. Нілобович підкреслив, що хоча покупки в додатках можуть відігравати роль у багатокористувацьких проектах, їм немає місця в однокористувацьких зусиллях CD Projekt.

У той час, як CD Projekt RED працює над поточним набором проектів, який включає довгоочікувані назви, такі як The Witcher 4 і Cyberpunk 2, а також спільні зусилля з Fool’s Theory для відновлення оригінальної гри Witcher, прагнення зберегти цілісність єдиної досвід гравців залишається незмінним. Ці проекти, що характеризуються багатими оповіданнями та захоплюючими світами, є свідченням відданості студії надавати гравцям повний, преміальний досвід, не вдаючись до нав’язливих практик монетизації.

Однак у міру того, як ігровий ландшафт розвивається, поняття покупок у програмі може знайти свій шлях до певних багатокористувацьких проектів, пов’язаних із CD Projekt RED, таких як The Molasses Flood, спін-офф під прапором Witcher Studio. Незважаючи на те, що студія залишається непохитною у своєму зобов’язанні зберегти святість ігор для одного гравця, можливість вивчення альтернативних джерел прибутку для багатокористувацьких проектів залишається відкритою, що відображає прагматичний підхід до підтримки творчих зусиль студії в індустрії, що постійно змінюється.

Company of Heroes розриває відносини з Sega

Запуск Warzone Mobile складний, але оновлення спрямовані на покращення ігрового процесу.