in

У GTA 6 будуть вражаючі графічні покращення.

Недавнє оголошення про вакансію від Rockstar Games проливає світло на передовий фокус Grand Theft Auto 6 на трасуванні променів у реальному часі, технології, яка обіцяє революцію у візуальному досвіді в іграх. З таким наголосом GTA 6 готова встановити нові стандарти точності графіки, розсуваючи межі того, що можна досягти в іграх з відкритим світом.

Однак цей амбітний крок вперед супроводжується застереженням: попит на апаратне забезпечення. Подібно до недавніх ігор, таких як Marvel’s Spider-Man 2, яка використовувала трасування променів для приголомшливих зображень, очікується, що GTA 6 створить значне навантаження як на консолі, так і на ПК. Це означає, що гравцям може знадобитися оновити своє обладнання, щоб повною мірою оцінити захоплюючий світ, створений Rockstar.

У цьому контексті PlayStation 5 Pro, за чутками, стає привабливим варіантом для геймерів консолей, пропонуючи покращену продуктивність, адаптовану до вимог передових ігор, таких як GTA 6. Тим часом Microsoft має можливість скористатися моментом завдяки вдосконаленню свого апаратного забезпечення. , потенційно представляючи нове покоління консолей для конкуренції в цьому візуально динамічному ігровому середовищі.

Оскільки очікування наступної частини серії Grand Theft Auto зростає, стає зрозуміло, що Rockstar розширює межі не лише в геймплеї, але й у технологічних інноваціях, готуючи основу для ігрового досвіду, несхожого на інші.

Закриття ігрових серверів LittleBigPlanet 3 знаменує собою кінець ери в іграх.

Відчуйте захоплюючу сагу Star Wars Jedi: Survivor тепер доступна на Game Pass!