in

Трасування променів присутня у всіх графічних режимах Marvel’s Spider-Man 2.

Insomniac Studios створила зіркову репутацію завдяки постійному забезпеченню високоякісних ігор, і очікування Marvel’s Spider-Man 2 не є винятком. З послужним списком, який вселив у гравців довіру, можна з упевненістю припустити, що ця остання частина наслідуватиме цей приклад і перевершить очікування.

Коли ми заглиблюємося в технічні деталі гри, стає зрозуміло, що Marvel’s Spider-Man 2 повністю використовує можливості нового покоління ігрового обладнання, зокрема на PlayStation 5 від Sony. Як і багато сучасних ігор, гра пропонує гравцям вибір графічних режимів відповідно до своїх уподобань. Ці режими включають параметри з частотою кадрів 30, 40 і 60 кадрів на секунду. Кожен режим, звичайно, має різні параметри роздільної здатності та якості зображення, щоб знайти правильний баланс між продуктивністю та точністю зображення.

Однак одна примітна константа в усіх цих режимах — це включення технології трасування променів. Ця інновація, яка захопила світ ігор в останні роки, є невід’ємною частиною досвіду Spider-Man 2. Майк Фіцджеральд, головний технічний директор Insomniac, підкреслив цю прихильність до трасування променів, заявивши: «Для цієї гри ми можемо забезпечити [трасування променів] у базовому режимі продуктивності. Немає жодного режиму гри, у якому ця функція вимкнена, тому що там у цьому не було потреби. Ми придумали, як створити правильні візуальні ефекти для Людини-павука, і хочемо, щоб усі гравці знайшли це».

Ця відданість технології трасування променів означає, що гравці можуть очікувати приголомшливо реалістичного освітлення, відображень і тіней, які сприяють захоплюючому та візуально вражаючому відтворенню всесвіту Людини-павука. Підтримка трасування променів буде завжди присутньою, збагачуючи ігровий досвід у будь-якому режимі, коли ви гойдаєте вулицями Нью-Йорка чи берете участь у напружених битвах.

ОГЛЯ The Crew Motorfest

ОГЛЯ Gourmet Warriors