in

Скарга Французької асоціації інформатики проти Ubisoft

Ubisoft місяцями займається справами про переслідування працівників, а тепер французька Solidaires Informatique офіційно подала до суду на компанію.

Скарга, подана Союзом солідарності комп’ютерних наук у Франції, спрямована на деяких старших співробітників Ubisoft; Серед них Ів Гілмо, генеральний директор Ubisoft, та Серж Хасковет, колишній керівник творчого офісу компанії, перед яким усі ігрові команди Ubisoft мають звітувати роками. Нову скаргу вчора подав офіційний адвокат Мод Бекерс до французької кримінальної служби.

Публікація різних повідомлень про утиски співробітників Ubisoft та історія спроби профспілки подати до суду на нього була ключовою з минулого року. Тим часом зміни відбулися. Але хоча Ubisoft наполягає, що історія закінчена, залишається багато проблем, і не всіх винуватців звільнили. Офіційна скарга профспілки подається кількома гравцями, для яких в Ubisoft сталися погані події. Нова скарга стосується саме деяких людей, які досі займають керівні посади у французькій компанії.

У тексті скарги стверджується, що такі особи, як Томмі Франсуа, використовували свою перевагу над працівниками, щоб переслідувати їх, і що відділ кадрів компанії не співпрацював із зловживаннями владою. Навіть Іва Гілмо звинуватили у знанні ситуації та не зупинці злочинців. Як наслідок, така поведінка стала все більш поширеною в Ubisoft, коли генеральний директор не зупинив неправильних людей.

Можливість випуску більш легкої версії цифрової PlayStation 5

Оголошення дати виходу незалежної пісні Song of Iron