in

Серія ігор Ori перевищила позначку в 10 мільйонів проданих копій.

Тривалий успіх серії ігор Ori від Microsoft і Studio Moon, що охоплює Ori and the Blind Forest і Ori and the Will of the Wisps, охоплює значний період перебування на платформах Xbox і ПК. Спочатку випущені на Nintendo Switch у вересні 2019 року та вересні 2020 року відповідно, ігри плавно вийшли за рамки платформ.

Для тих, хто цікавиться комерційною траєкторією чарівного всесвіту Ori, генеральний директор Studio Moon Томас Малер нещодавно підтвердив у твіттері, що сукупні продажі двох ігор зараз перевищили вражаючі 10 мільйонів копій. Розмірковуючи про критичний момент виходу Ori and the Blind Forest, Малер висловив вдячність за його успіх, визнаючи, що якби він провалився, Studio Moon могла б зіткнутися з банкрутством. Твіт генерального директора підкреслює стійкість і комерційний тріумф серії, стверджуючи, що ці цифри продажів, можливо, позиціонують Ori як «ймовірно» найуспішнішу серію Metroidvania, яку коли-небудь створювали.

У твіті Томаса Малера йдеться: «У критичні перші дні, якби Ori and the Blind Forest спіткнулися, Studio Moon зіткнулася б з банкрутством. На щастя, це не наша доля. Серія Ori зараз перевищила 10 мільйонів проданих копій, що, ймовірно, забезпечило б її місце як найуспішніша франшиза Metroidvania в історії». Це свідчення подорожі Ori не лише відзначає його видатні продажі, але й підкреслює ключову роль, яку відіграли ігри в траєкторії Studio Moon.

ОГЛЯ Top Racer Collection

Продажі Resident Evil 4 Remake продовжують вражати.