in

Сезон 4 Call of Duty: Modern Warfare 3 додає цікавий новий вміст.

Сезон 4 Call of Duty: Modern Warfare 3 представляє кілька захоплюючих нових ігрових режимів і подій. Нові ігрові режими включають Havoc, Headshots Only і Mutation як частину події Altered Strain. У Mutation Activision описує режим: «Коли починається хаос, обидві команди змагатимуться одна з одною, використовуючи тактичні або дивні методи. Члени команди змінюватимуться в середині гри, а люди поміняються місцями з мутантами. У кінці гру виграє команда, яка набере найбільшу кількість очок».

Режим Bit Party Playlist, що містить піксельну мапу на основі Favela під назвою Bitvela, буде випущено разом із Season 4 Reloaded. Activision пояснює, що в цьому режимі усунення супротивників збільшує розмір голови гравця, класифікований на маленькі, середні та великі. Якщо гравця вбивають, розмір його голови скидається. Більша голова гравця призведе до збільшення кількості очок у Team Deathmatch, легшого збору табличок у Kill Confirmed, кращого захисту позиції Hardpoint і швидшого захоплення прапора в Dominion.

Vortex: Mosh Pit пропонує інший досвід із картою Das Gross. У режимі зомбі з’являється нове випробування Unstable Rifts, де гравці стикаються з сильнішими ворожими хвилями. Activision стверджує: «Коли гравці потрапляють у нестабільний розлом, їм доводиться стикатися з дедалі сильнішими хвилями ворогів, щоб виконати завдання. Якщо вони зазнають невдачі, вони зазнають невдачі. Завершення люку скидає всю вашу зброю та війська, і гравці можуть переходити до наступного вилупитися на повну силу». Четвертий сезон Call of Duty: Modern Warfare 3 обіцяє захоплюючий набір нового вмісту та викликів, які зацікавлять гравців.

Stellar Blade досяг нового рубежу продажів.

ОГЛЯ NeoSprint