in

Розмір Princess Peach: Showtime остаточно визначено.

Незважаючи на те, що продовжують ширитися чутки про майбутній випуск нової консолі Nintendo, компанія продовжує підтримувати поточну платформу Nintendo Switch. Найближчими місяцями ентузіасти Nintendo можуть з нетерпінням чекати низки довгоочікуваних випусків ігор, серед яких ексклюзивна назва «Princess Peach: Showtime». Гра, яку Nintendo офіційно представила в червні минулого року як екшн і пригодницька феєрія, вже націлилася на підтверджену дату випуску в березні 2024 року.

Рада з оцінки програмного забезпечення для розваг (ESRB) нещодавно класифікувала гру «Princess Peach: Showtime», що свідчить про те, що гра стабільно просувається на стадіях розробки. Ця класифікація є багатообіцяючим показником того, що ексклюзив Nintendo Switch наближається до довгоочікуваного випуску.

Ще більше підтверджуючи неминуче надходження гри, сторінку електронного магазину для «Princess Peach: Showtime» було оновлено, надаючи важливу інформацію для потенційних гравців. Примітно, що гра, як очікується, займатиме стандартні 8 ГБ пам’яті, що відповідає типовому розміру ігор для Nintendo Switch. Оскільки шанувальники з нетерпінням чекають релізу, ці події свідчать про те, що «Принцеса Піч: Шоучас» рухається багатообіцяючою траєкторією, збираючись захопити гравців своїм захоплюючим ігровим процесом і пригодами в Грибному королівстві.

Розглядається можливість мультиплатформенного випуску ексклюзивної гри для Xbox.

«Спадщина Гоґвортсу» продано понад 22 мільйони примірників.