in

Розкриття гри Grid Legends від Codemasters Studio

Electronic Arts та Codmasters нещодавно представили останню версію серії ігор Grid під назвою Grid Legends.

Grid Legends стане останнім твором від Codemasters Studios, який щойно вийшов з трейлером. Студія, яка раніше створювала ігри Dirt та F1, а нещодавно була придбана компанією Electronic Arts. Гра Grid Legends представлена ​​з акцентом на сюжетні та кінематографічні відеоролики та присутністю трьох головних героїв, які змагаються за чемпіонство.

Гравці Grid Legends можуть змагатись у різних комбінаціях, наприклад, змагатися з легкими та швидкими автомобілями з важкими транспортними засобами, або змагатись зі спеціальними дрифтовими машинами, або кидати виклик електричним машинам. Користувач також може змагатися на трасах, вулицях та позашляхових маршрутах.

Представляючи гру, Беккі Кросделл, головний ігровий дизайнер Grid Legends, заявила, що Codemasters Studios має намір створити класичну історію. Він каже, що вони хочуть поставити гравця прямо на місце водія в самому центрі світу сіток. Ігрові послідовності Grid Legends були зняті з використанням техніки доповненої реальності, яка раніше використовувалася в The Mandalorian. Ця гра зроблена за наявності трьох головних акторів; Під час розмови про гру Кросделл сказав, що актори входять у ігровий світ і реагують на нього.

Grid Legends вийде в 2022 році для PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox X Series, Xbox S Series та ПК. Racing Grid-це відносно відома колекція від Codemasters, Race Driver: Grid and Grid 2 та Grid Autosport та Grid, які вже були випущені для цієї серії.

Аїд отримав нагороду Developer Choice Awards за найкращу гру

Представляємо першу жінку -репортера в історії ігор ФІФА