in

Реліз Marvel’s Blade був відкладений без підтвердженої дати на даний момент.

Marvel’s Blade, амбіційна задумка Аркіна, викликала хвилювання в ігровій спільноті з моменту її запуску в 2022 році. Позиціонований як оригінальний бойовик від третьої особи, проект зумів зберегти атмосферу таємничості, а розробники вирішили розкрити мінімум деталей про гру. На церемонії вручення нагород Game Awards, де Аркін підтвердив свою активну участь у створенні унікального ігрового досвіду, заснованого на культовому персонажі Блейда, шанувальників подражнили, помітивши майбутню назву.

Очікування досягло нового рівня, коли інсайдер галузі Джефф Ґрабб натякнув на можливе вікно випуску в 2027 році. Цей графік інтригуючим чином узгоджується з наступним поколінням ігрових консолей, перспективними передовими технологіями та стрибком вперед у захоплюючому ігровому процесі. Тривала фаза розробки, часто оповита таємницею, лише підживила припущення щодо глибини та складності ігрового досвіду, який запропонує Marvel’s Blade.

Одним із елементів, який сколихнув чутки, є потенційна ексклюзивність гри. Зв’язок Аркіна з дочірньою компанією Microsoft, Arcane, змусив багатьох повірити, що Marvel’s Blade може бути ексклюзивом для Xbox. Однак офіційне підтвердження цільових платформ гри залишається невловимим, залишаючи шанувальників у напрузі та сприяючи загадковості навколо цього проекту.

Оскільки геймери з нетерпінням чекають більш конкретних подробиць, розширений графік розробки вселяє впевненість у ретельну майстерність Marvel’s Blade. Перспектива новаторської назви в поєднанні з потенціалом ексклюзивності наступного покоління додає додатковий рівень інтриги, гарантуючи, що ігровий світ уважно спостерігатиме за розгортанням цієї загадкової подорожі.

Час випуску першого пакета розширення Starfield перенесено.

Понад 23 000 чітерів заборонили доступ до гри Call of Duty.