in

Реліз ремейку Silent Hill 2 не за горами.

Незважаючи на мовчання Konami щодо дати випуску ремейку Silent Hill 2 від команди Bloober Team, відкриття від PlayStation на початку року підсилило очікування, вказуючи на те, що гра планується досягти геймерів у 2024 році. Останні важливі події, такі як вік гри Рейтинг Організації з оцінки та управління відеоіграми в Південній Кореї є переконливим показником того, що реліз наближається, враховуючи, що класифікація за віком зазвичай відбувається на пізніх стадіях розробки.

Південнокорейський рейтинг, як повідомляє Gematsu у Twitter, викликав хвилювання та спекуляції серед ігрової спільноти, сприяючи зростанню віри в те, що довгоочікуваний рімейк знаходиться на порозі презентації. Мутурі Окамото, шановний продюсер серії Silent Hill, нещодавно запевнив, що ремейк Silent Hill 2 зараз знаходиться на завершальній стадії розробки. Це перегукується з попередніми настроями, висловленими Bloober Team, посилюючи відчуття неминучого прибуття.

Однак останній трейлер Silent Hill 2 Remake, випущений лише минулого місяця, був неоднозначно сприйнятий: деякі фанати висловили невдоволення через те, що вони сприйняли як надмірну увагу до бойових елементів. Визнаючи цей відгук, Пьотр Бабіно, генеральний директор Bloober Team, швидко відповів, уточнивши, що трейлер не повністю відображає оригінальну якість гри. Бабіно підкреслив, що відповідальність за маркетинг гри лежить на Konami, видавництві, яке курує проект.

Серед критики є важливе відкриття, яке додає очікувань — підтвердження того, що Silent Hill 2 Remake розробляється як для PlayStation 5, так і для ПК. Незважаючи на відсутність конкретної дати випуску, сукупні докази свідчать про те, що ігрове співтовариство може очікувати, що ремейк матеріалізується у 2024 році. У міру того, як з’являються останні етапи розробки та вікові рейтинги, зворотний відлік до переосмисленого досвіду Silent Hill 2 наближається, створюючи відчутне відчуття хвилювання та цікавості серед нетерплячих шанувальників.

ОГЛЯ Taxi Life: A City Driving Simulator

Sea of Thieves зосереджена на боротьбі з шахрайством у ігровому середовищі.