in

Режисер Rainbow Six Siege: Ця гра не вимагає продовження

Креативний директор Rainbow Six Siege нещодавно відповів одному з гравців, заявивши, що команда розробників ігор не хоче робити для нього продовження і що майбутнє Rhino Six Siege буде сильно відрізнятися від сучасного мудреця.

Rainbow Six Siege – безперечно, одна з найприбутковіших творів Ubisoft зараз, мільйони гравців все ще грають її майже через шість років після її виходу, і, схоже, ця кількість не зменшується, а збільшується. Rainbow Sages зазнав багатьох змін з моменту свого впровадження у 2015 році, і щороку додаються нові оператори, карти та вміст. Звичайно, є чимало шанувальників цієї тактичної шутерної гри, які хочуть знати, чи буде її продовження найближчим часом.

Відповідь, здається, ні, і творці Rainbow Six Siege в Ubisoft не зацікавлені у створенні нового продовження або версії гри. Користувач Reddit запитав про це Ubisoft, і Лерой Атанасоф, креативний директор Rinbo Six Sage, відповів користувачеві. Він каже, що виробнича група Rainbow Six Sage не зацікавлена ​​у її продовженні, і вони вважають за краще продовжувати працювати над поточною версією гри та розширювати та вдосконалювати її, випускаючи безперервні оновлення. Атанасов зазначає, що це те, чим команда розробників ігор займається роками.

Атанасов пояснює: «Мудрець – це гра, яка постійно змінюється та розвивається. Мудрець Ренуа майбутнього має сильно відрізнятися від сучасного Мудреця; Настільки, наскільки ми навіть можемо назвати це облогою 2. “Ми з командою твердо віримо, що ми можемо внести такі великі зміни в поточні рамки Сейджа”.

Клапан: Парова колода та вимикач шукають різну аудиторію

Колишній генеральний директор PlayStation висловлює стурбованість з приводу придбання студії