in

Режим roguelike в The Last of Us Part 2 Remaster викликає високий рівень стресу для гравців.

У The Last of Us Part 2 Remastered довгоочікуваний жулик-режим No Return не лише приносить значні покращення та новий вміст, але й обіцяє неперевершений рівень інтенсивності, який заінтригував шанувальників. Дель Вокер, провідний дизайнер персонажів у Naughty Dog Studio, нещодавно розповів про цей режим, описавши його як досвід, який не рекомендується для тих, хто має слабке серце.

Вокер підкреслив винятково напружений характер ігрового процесу, орієнтованого на виживання, у режимі No Return у The Last of Us Part 2 Remastered, заявивши: «Я не думаю, що ви уявляєте, наскільки напруженою є частина виживання в The Last of Us Part 2 Remastered .” Це відкриття додає рівень очікування для гравців, які вже знайомі з репутацією гри, що забезпечує емоційно насичений і складний досвід.

Крім того, режим «Немає повернення» може похвалитися вражаючим списком із 10 ігрових персонажів, кожен з яких створює різноманітну та динамічну розповідь. Включення приблизно 12 унікальних локацій ще більше підвищує цінність повтору, гарантуючи, що гравці будуть стикатися з новими викликами та середовищами під час кожного проходження гри.

Оскільки Naughty Dog продовжує оприлюднювати додаткові подробиці про режим «Немає повернення», студія ефективно викликає захоплення серед шанувальників, які прагнуть випробувати свою стійкість у невблаганному світі The Last of Us Part 2 Remastered.

Продажі гри Dave the Diver значно зросли.

ОГЛЯ Wet Steps