in

Підтримка гри Dreams розвиватиметься й надалі.

У нещодавньому повідомленні Media Molecule Studios повідомила про своє невдале рішення звільнити членів команди кураторів у рамках стратегічної реорганізації. Ця ініціатива з реструктуризації, запланована на весну 2024 року, включає закриття двох важливих компонентів платформи Dreams: списку відтворення DreamSurfing і творчої майстерні DreamShaping.

Ці зміни сталися після зміни фокусу, яку Media Molecule розпочала ще у вересні минулого року. У той час студія заявила про свій намір скоротити живу підтримку Dreams, перенаправляючи ресурси на розробку наступного проекту. Хоча це рішення може розчарувати деяких шанувальників, Media Molecule відкрито розповіла про свої стратегічні пріоритети.

Незважаючи на зміни у своїй операційній системі, Media Molecule наголошує на своєму зобов’язанні підтримувати доступ до Dreams для своєї відданої спільноти творців і гравців. Вони стверджують, що, хоча платформа зазнає коригувань, наразі немає планів повністю закривати Dreams. Ця впевненість є надзвичайно важливою, оскільки забезпечує постійну доступність величезного каталогу творчих і надихаючих проектів, створених пристрасною спільнотою творців гри.

Підтримуючи присутність в Інтернеті, Media Molecule прагне зберегти живу екосистему творчості та співпраці, яка процвітала в Dreams. Це зобов’язання відображає відданість студії створенню сприятливого середовища для початківців розробників ігор, художників і оповідачів, щоб продемонструвати свої таланти та спілкуватися з однодумцями по всьому світу.

ОГЛЯ The Contraptions Collection

ОГЛЯ Tram Simulator Urban Transit