in

Продовжуйте інвестувати EA у серію Star Wars Jedi: Fallen Order

Після успіху Star Wars Jedi: Fallen Order підтримка та інвестиції Electronic Arts у цю серію не були приховані ні від кого; Питання, яке офіційно підтверджено.

«Зоряні війни Джедаї: Впалий порядок» – одна з найуспішніших робіт Студії електронного мистецтва за останні роки. Це не тільки визнана критиками робота, але і геймери також позитивно на неї відреагували. Якщо ви стежили за Зомджі, то напевно знаєте, що кількість користувачів Star Wars Jedi: Fallen Order перевищила 20 мільйонів.

Незважаючи на весь успіх гри, ні для кого не був секрет, що Electronic Arts продовжувала інвестувати у продовження «Зоряних воєн Джедаїв: Порушений порядок». В останніх новинах гри, генеральний директор EA Ендрю Вілсон нещодавно в одному з інтерв’ю підтвердив, що компанія інвестуватиме в серію.

Хоча продовження Star Wars Jedi: Fallen Order поки що не було офіційно оголошено, є деякі повідомлення про те, що друга версія гри все ще розробляється ігровою студією Respawn. Якщо поставити цей звіт поруч із розмовою Electronic Arts про те, що 2019 рік насправді був початком нової серії, можна сміливо чекати на презентацію цієї роботи в майбутньому.

Великий шведський видавець Embracer Group оголосив вчора, що додав ще вісім європейських ігрових студій.

Продюсер Fatal Frame: Я сподіваюся, що з цієї серії буде створена нова гра