in ,

Понад 23 000 чітерів заборонили доступ до гри Call of Duty.

Останнім часом команда Ricochet вжила рішучих заходів проти шахрайства в Call of Duty: Modern Warfare 3 і Warzone, що призвело до виключення понад 23 000 гравців за останній місяць. Їхня прихильність удосконаленню алгоритмів і механізмів захисту від шахрайства відображає віддані зусилля підтримувати чесну гру в ігровій спільноті.

Проактивний підхід команди передбачає постійне вдосконалення функцій захисту від шахрайства шляхом впровадження машинного навчання, визнаючи зростаючу складність інструментів шахрайства. Незважаючи на ці успіхи, проблеми залишаються, що спонукає команду Ricochet використовувати інноваційні методи для стримування шахраїв. Примітно, що була введена техніка під назвою «Splat», яка спричиняє значне зміщення сили тяжіння для гравців-порушників, що призводить до драматичного та фатального падіння під час спроби стрибка.

Хоча ці заходи підкреслюють прагнення команди створити середовище без шахрайства, відгуки гравців свідчать про те, що система, хоч і надійна, ще не досягла бажаного рівня досконалості. Випадки ненавмисних заборон викликали розчарування у деяких гравців, підкреслюючи необхідність постійного вдосконалення.

Call of Duty: Modern Warfare 3 і Warzone наразі доступні на низці платформ, включаючи PlayStation 4, PlayStation 5, ПК, Xbox One і Xbox Series X. Незважаючи на прогрес у засобах проти чітів, шлях до абсолютно безперебійного і досвід без читів у світі ігор Call of Duty, здається, є постійним процесом.

Реліз Marvel’s Blade був відкладений без підтвердженої дати на даний момент.

Вміст гри Spider-Man 2 змінювався в процесі розробки.