in

Покажіть особливості ПК -версії Back 4 Blood у новому трейлері гри

Новий трейлер Back 4 Blood містить версію гри для ПК, таку як необмежена частота кадрів, підтримка технології DLSS та параметри налаштування.

Коли йдеться про стрілянину, використання миші та клавіатури зазвичай є найкращим способом відчути ці ефекти на комп’ютері; Дуже багато людей, які з нетерпінням чекають гри в зомбі -стрільбу Back 4 Blood, хочуть зробити це на своєму комп’ютері. Якщо ви один із цих людей, це новий трейлер гри для вас; Тому що він показує деякі особливості ПК -версії Back 4 Blood.

У трейлері є багато функцій, таких як роздільна здатність 4K, необмежена частота кадрів, підтримка технології покращення зображення Nvidia DLSS, підтримка ультраширокоформатних дисплеїв, використання на декількох моніторах і кілька різних варіантів налаштування. Безперечно, це радує користувачів комп’ютерів. Звичайно, підтримка гри Back 4 Blood для кроссплатформенної функції в багатокористувацькій секції також була підтверджена.

Новий трейлер Back 4 Blood також показує багато частин ігрового процесу, які ви можете подивитися в кінці статті. Гра, натхненна Left 4 Dead, вийде 12 жовтня для платформ PlayStation 5, Xbox X Series S, PlayStation 4, Xbox One та ПК. 12 серпня ми побачимо публічну бета -версію Back 4 Blood, яку можна буде побачити до 15 серпня.

Додано Microsoft Flight Simulator та кілька інших ігор до Xbox GamePass

Перша інформація з гри НБА 2k22; Зміни в розділі перевізника