in

Очікується, що в GTA 6 будуть динамічні погодні системи.

Інформація про можливі покращення графіки та ігрового процесу GTA 6 з’явилася з витоків і неофіційних джерел, оскільки Rockstar Games офіційно не оголосила про розробку гри. Хоча ці деталі дають уявлення про те, що може чекати гравців, важливо підходити до них з певною обережністю.

Частина витоку інформації стосується графіка розробки гри та використання двигуна Ridge 9, що досі не підтверджено. Не всі згадані функції та вдосконалення, такі як фізично симульована вода в режимі реального часу та такі дії, як серфінг, гарантовано потраплять у фінальну версію GTA 6.

Повідомлення про вдосконалення графіки, порівнюючи Red Dead Redemption 2 з GTA 6, вважаються більш вражаючими, ніж перехід від GTA 5 до Red Dead Redemption 2. Це свідчить про значне підвищення рівня деталізації та реалізму в ігровому світі. Прагнення Rockstar включити такі функції, як більша кількість полігонів автомобілів, щоб підвищити точність і збалансоване водіння, яке поєднує реалістичність з ігровим процесом у аркадному стилі, є захоплюючим.

Що стосується освітлення, використання рендерингу на основі фізики обіцяє більш реалістичні текстури та відчуття глибокого занурення, особливо в сеттингу гри, Vice City. Очікується підвищений реалізм в елементах навколишнього середовища: світанки та заходи сонця стають більш вражаючими, а ночі стають темнішими для додаткової атмосфери.

Одним із особливо інтригуючих аспектів є система погоди в реальному часі, яка, як очікується, матиме глибокий вплив на середовище гри та ігровий процес. Від руху хвиль уздовж пляжу до коливання рослинності у відповідь на вітер, ця система готова ввести динамічні та інтерактивні елементи в ігровий світ. Ці зміни погоди можуть впливати навіть на високу швидкість водіння, що створює для гравців більш привабливий і непередбачуваний досвід.

Важливо пам’ятати, що поки Rockstar Games офіційно не анонсує GTA 6 і не надасть конкретних деталей, ці відомості слід розглядати як неофіційні та можуть змінюватися в міру розвитку гри.

Salt and Sacrifice підтверджено для випуску на Steam і Nintendo Switch.

ОГЛЯ Spirit Of The Island