in

Нові образи Darksiders, ймовірно, пов’язані з продовженням цієї серії ігор

Нещодавно в мережі було опубліковано кілька плакатів та художніх зображень, пов’язаних із серією ігор Dark Siders, що розширює можливість презентації Darksiders 4 найближчим часом.

З моменту виходу Darksiders 3 минуло кілька років. За цей час THQ Nordic Studios розробила і випустила додаткову версію Darksiders Genesis, яка безумовно перевершила комерційні очікування розробників. Проте багато шанувальників чекають на презентацію головного продовження цього пригодницького бойовика та серіалу. У зв’язку з цим були опубліковані нові зображення, що збільшує можливість презентації Darksiders 4 найближчим часом.

Арт-директор Антон Ларашкін нещодавно поділився кількома рекламними постерами на сайті ArtStation для «Колекції Darksiders від THQ Nordic Studios». Крім основного постера, на сайт було завантажено кілька інших зображень, на яких один з героїв серіалу стоїть на місці і готовий до бою.

Персонаж на цих зображеннях також Ліліт, яка створила стародавню расу нефілімів, що перебуває під загрозою зникнення, і допомагала під час ігор Dark Siders для чотирьох вершників («Коні», «Конфлікт», «Гнів» і «Війна»). ). . Звичайно, Ліліт, очевидно, має мету допомогти цим чотирьом персонажам. Однак нові зображення та постери припускають, що ігровий персонаж Dark Siders 4 — Ліліт. Існує менша ймовірність того, що Ліліт буде з головним героєм або антагоністом у наступній грі.

Наступна подія з відеоігор – це Game Awards 2021, яка відбудеться 9 грудня, і THQ Nordic може офіційно представити Darksiders 4 на цій події.

Огляд Far Cry 6

Розробник Middleland Games працює над новою роботою AAA