in

Наразі розробляються додаткові ремейки Resident Evil.

В останні роки стратегічний підхід Capcom до серії Resident Evil ознаменувався тріумфальним випуском трьох ретельно розроблених римейків, які отримали не лише широкий комерційний успіх, але й визнання вимогливих критиків. Йошіакі Хірабаясі, досвідчений розум, який стоїть за гучними тріумфами Resident Evil 2 Remake і Resident Evil 4 Remake, сформулював в інтерв’ю Game Watch рішуче прагнення увічнити цю трансформаційну траєкторію. Це зобов’язання, підкріплене задоволенням, отриманим від можливості нового покоління геймерів зануритися в суть оригінальної класики, позиціонує Capcom в авангарді ігрового середовища, що розвивається.

Хірабаяші зазначив: «Позитивне сприйняття нашої трилогії ремейків стало джерелом величезного задоволення. Як палким шанувальникам оригінальної серії, спостерігати за тим, як сучасні геймери подорожують ландшафтами цієї вічної класики, приносить нам незрівнянну радість. Наша відданість цій трансформаційній гонитві залишається незмінною. непохитний, і я з нетерпінням чекаю можливості розповісти нашій вибагливій базі шанувальників подальше розуміння еволюційного шляху серії Resident Evil».

Виникає головна проблема: яка розповідь стане полотном для наступної художньої інтерпретації Capcom? У той час як перспектива ремейку Resident Evil 5 вимальовується на видноті, наполегливий настрій на римейк Code: Veronica з боку фанатів додає інтригуючого шару очікування. Крім того, привид повернення до коріння з ремейком оригінальної Resident Evil відмовляється зникнути в Лету. Демократичний підхід був прийнятий на початку цього року, коли Capcom провела опитування, шукаючи колективної мудрості фанатів, щоб визначити їхній шедевр для наступної кінематографічної ревіталізації.

Тимчасовий гобелен, який розкриє наступний великий опус Capcom, залишається оповитим невизначеністю, з шепотом Resident Evil 9, що відкидає тіні на горизонті. Поки шанувальники чекають кульмінаційного відкриття дев’ятої глави, перспектива наступного ремейку пронизана атмосферою терпіння, посилюючи напругу та додаючи шару містики до розгортання саги серії Resident Evil.

Banishers: Ghosts of New Eden пропонує різні висновки на основі вибору гравця.

Alan Wake 2 готується до розміщення New Game Plus.