in

Можливість випуску більш легкої версії цифрової PlayStation 5

Найімовірніше, найближчим часом Sony випустить нову версію цифрового PlayStation 5.

Згідно з посібником, опублікованим на веб -сайті Sony для консолі PlayStation 5, схоже, що японська компанія планує випустити нову версію цифрової версії PlayStation 5. Ця нова версія, здається, на сім відсотків легша за поточну версію цифрового PlayStation 5. Нова цифрова модель PlayStation 5, яка, ймовірно, буде продаватися під кодом CFI-1100B, буде на 300 грам легше, ніж поточна версія цифрової версії PlayStation 5 (код CFI-1000B). Втрата ваги, яку багато користувачів можуть не усвідомлювати.

Схоже, що втрата ваги не буде єдиною зміною в оновленій версії і, можливо, цифровій PlayStation 5. Згідно з повідомленнями, нова та можлива версія цифрового PlayStation 5 буде пропонуватися на додаток до схуднення з поліпшеним гвинтом в основі консолі. Як відомо, консоль PlayStation 5 має основу, яка кріпиться на нижній частині консолі за допомогою гвинта. Деякі користувачі за останні кілька місяців мали проблеми з гвинтом, вбудованим у цю базу, та його використанням. Тепер здається, що нова версія цифрової версії PlayStation 5 вирішує цю проблему.

Sony поки не підтвердила і не спростувала випуск нової версії цифрової консолі PlayStation 5, але, згідно з даними, випуск покращеної версії цифрової консолі PlayStation 5 є певною проблемою. Цифрові консолі PlayStation 5 та PlayStation 5 були офіційно випущені 12 листопада (21 листопада). Пізніше PlayStation 5 стала найшвидше продаваною домашньою консоллю в США. Останні місяці PlayStation 5 не вистачало, але до цього часу було продано більше 8,6 мільйонів копій.

Естафета гри Rainbow Six Extraction

Скарга Французької асоціації інформатики проти Ubisoft