in

Метод боса Insomniac Games, щоб уникнути інтенсивного робочого тиску під час розробки гри

За швидкість якісної роботи похвалили Insomniac Games, одну з перших студій PlayStation від Sony. У той же час у різних повідомленнях йдеться, що хрусту (який чинить серйозний робочий тиск на членів команди) не місце в студії Insomniac Games. Оскільки багато розробників ігор у різних компаніях борються з жахливим робочим тиском, багатьом може бути цікаво, як Insomniac Games швидко створює гідні ігри AAA і не сприймає Crunch всерйоз у студії.

Тед Прайс, генеральний директор Insomniac Games, пояснює, що просто виділення коштів для зменшення проблем у студії або збільшення штату не полегшить навантаження: «Ми постійно стикаємося з деякими виборами в ігровій індустрії. Що ми можемо зробити, щоб запобігти хрускіт? Перший вибір — збільшити кількість розробників ігор, які виконують завдання, щоб члени цієї команди не перебували під великим робочим тиском і завдання були розподілені між ними.

Насправді ми хочемо вирішити проблему, кидаючи на неї гроші. Але це може погіршити членів команди та посилити хаос. Тож вибір, який мав зменшити хруст і відновити баланс у команді, фактично збільшує його. «Найскладніше і, на мою думку, ефективніше рішення – це бути більш креативним у межах і рамках».

Square Enix: Причиною провалу Месників став неправильний вибір продакшн-студії

У новій виставі актора озвучують Артур Морган і Джоел