in

Майбутнє оновлення знаменує завершення шляху розробки Dead Cells.

Відчуття бічної прокрутки в стилі roguelike Dead Cells захоплювало гравців з моменту свого дебюту в 2017 році, постійно надаючи захоплюючі оновлення, які залучали спільноту гравців свіжим вмістом. Однак нещодавно Motion Twin Studios повідомила, що шлях до контенту гри завершиться після неминучого оновлення Dead Cells 35.

Протягом останніх п’яти років Evil Empire Studio співпрацювала з Motion Twin, надаючи додатковий вміст після запуску та підтримуючи Motion Twin, коли вони розпочинали свій наступний проект. Після виходу оновлення Dead Cells 35 студія Evil Empire розлучиться з Motion Twin Studios. Незважаючи на це прощання, Motion Twin залишається відданим ігровій сфері, зосередившись на розробці кооперативної гри типу roguelike Windblown.

У нещодавній заяві Motion Twin висловив вдячність за п’ять фантастичних років співпраці з Evil Empire Studios над додатковим контентом Dead Cells. Рішення про завершення подорожі Dead Cells було прийнято після ретельного обмірковування, особливо в світлі успіху пакета розширення Return to Castlevania минулого року. Motion Twin з нетерпінням очікує наступного проекту Evil Empire Studios і висловив хвилювання щодо майбутніх починань обох студій.

Реліз Starfield на PlayStation 5 не на горизонті.

Вихід гри The Suicide Squad призвів до сплеску інтересу геймерів до Batman: Arkham Knight.