in

Клапан: Парова колода та вимикач шукають різну аудиторію

Генеральний директор Volvo Гейб Ньюелл в нещодавній заяві про принципові відмінності між консолями Steam Deck і Nintendo Switch сказав, що геймери добре знають, яка з них підходить саме їм.

Природно, що з впровадженням нового пристрою аудиторія відразу порівнює його з продуктами, які відомі як конкуренти. Після презентації нової портативної консолі Steam Deck це порівняння було проведено з більшими консолями, які зараз представлені на ринку. Але пристроєм, який, здається, є відповідним конкурентом портативної консолі Steam Deck і ім’я якого видатніше за інших конкурентів, є Nintendo Switch. Цей конкурс пояснюється не тільки подібністю дизайну та форм -фактору цих двох пристроїв, а й тим, що за відсутності моделі Switch Pro, про яку широко ходили чутки, багато шанувальників думають, що Steam Deck може те, чого не може перемикач зроби це, давай.

Однак, згідно з останніми заявами представників Valve, цей пристрій, схоже, взагалі не вийшов на ринок, щоб конкурувати з гібридною консоллю Nintendo. В недавньому інтерв’ю IGN Грег Куммер, дизайнер Valve, сказав, що компанія націлена на аудиторію, яка раніше була користувачем платформи Steam, і практично не зосереджена на Nintendo Switch або будь -якій іншій аудиторії консолі. І що очевидна схожість двох пристроїв жодним чином не свідчила про бажання конкурувати з ними.

У своїй промові Куммер говорить:

«Ми намагалися приймати всі рішення, які ми приймали щодо консолі Steam Deck, орієнтуючись на аудиторію, яка вже добре провела час у взаємодії з іграми на платформі Steam. Ми дійсно прийняли це рішення і нарешті придумали пристрій, який має спільний дизайн з консоллю Nintendo Switch. “Але це було природною і неминучою справою для створення цього пристрою”.

Тим часом генеральний директор Valve Гейб Ньюелл зробив подібні заяви, заявивши, що два пристрої шукають дві абсолютно різні спільноти аудиторії, і це можна побачити з різних сторін. Ньюелл каже про це:

“Я думаю, що Nintendo зі своїм особливим вмістом зробила велику роботу, щоб знайти свою аудиторію. Але коли ви тримаєте Steam Deck, ви помітите принципові відмінності з консоллю Switch у першому ж досвіді. Цей пристрій більший за вимикач і має кращу ергономіку для гравців, які звикли використовувати високоякісні та дорогі контролери. “Якщо наші прогнози вірні, запуск цієї консолі та аудиторія, яку ми шукаємо, стануть для нас успішним досвідом”.

На думку одного розробника ігор, перевага консольного твердотільного накопичувача PS5 над Xbox Series X

Режисер Rainbow Six Siege: Ця гра не вимагає продовження