in

Закриття ігрових серверів LittleBigPlanet 3 знаменує собою кінець ери в іграх.

Онлайн-сервери LittleBigPlanet 3, випущеної в листопаді 2014 року та розробленої Sumo Digital Studio, були назавжди закриті менш ніж за десятиліття з моменту її появи. Підтвердження Sony про це закриття знаменує собою кінець ери для улюбленої спільноти гри на PlayStation 4.

Спочатку сервери були тимчасово зупинені в січні того ж року, але нещодавнє оголошення підтверджує, що всі онлайн-функції, включаючи обмін створеним користувачами вмістом, більше не будуть доступні. Це рішення глибоко вплинуло на жваву екосистему створених гравцями рівнів, костюмів і викликів, які характерні для франшизи LittleBigPlanet.

Незважаючи на втрату онлайн-з’єднання, у гру можна грати в автономному режимі, завдяки чому гравці залишаються доступними для її багатого досвіду кампанії та креативних інструментів для конструювання. Однак неможливість поділитися нещодавно створеним вмістом зменшує аспект співпраці, який визначив привабливість LittleBigPlanet.

Участь Sumo Digital у серіалі вийшла за межі LittleBigPlanet 3, оскільки пізніше вони розробили додаткову назву Sackboy: A Big Adventure, демонструючи свою незмінну відданість химерному світу Sackboy та друзів. Тим часом Media Molecule, оригінальні творці франшизи, зосередилися на своєму амбітному проекті Dreams під час життєвого циклу LittleBigPlanet 3.

У той час як закриття серверів знаменує собою кінець цілої ери, спадщина LittleBigPlanet 3 зберігається через незліченну кількість спогадів і творінь, якими ділиться її віддана спільнота.

ОГЛЯ Perish

У GTA 6 будуть вражаючі графічні покращення.